RTH
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witamy na forum gildii Road To Hell
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Regulamin Gildii RTH

Go down 
AutorWiadomość
Darta
Admin
Admin
Darta


Liczba postów : 200
Join date : 04/08/2010
Age : 37
Skąd : Siedlce

Regulamin Gildii RTH Empty
PisanieTemat: Regulamin Gildii RTH   Regulamin Gildii RTH EmptyCzw Sie 05, 2010 6:01 pm

Made By Vegelo Smile

Piszę go aby przybliżyć moją wizję RTH, acz kolwiek mimo iż to ja kieruje guild, pamiętajmy gramy razem i każdy może i powinien swoje dołożyć ( czyli demokracja). Jeżeli ktoś chce dołożyć coś od siebie pisać.

1. Kultura, nie chcę aby traktowali nas jak nobów lub dekli.... - nie pkujemy, nie wyzywamy, nie obrażamy itp... nawet jak czasem mamy stracić na tym starajmy się fason utrzymać. Błędy popełnia każdy byle nie zbyt często....

2. Gramy for fun, i dajmy innym grać jak chcą ( proszę się na nikogo nie obrażać jak nie pomoże, jak nie ma czasu itd... )

3. Rejestracja na forum jest obowiązkowa (myślę iż to nie jest wielkie wyzwanie, przy okazji jak ktoś nie wie jak się zarejstrować to może nas okłamał z wiekiem;p)

4. Przyjmujemy raczej osoby pełnoletnie (ma to związek głównie z pierwszym ptk, możemy mieć w guild i 8 latków byle byli wporządku... )

5. W związku z dużą ilością ludzi w Gildii oraz zainteresowanych minimalny lvl z jakim należy się zgłaszać to 120+

6. Starajmy się być pomocni względem siebie i wyrozumiali, natomiast na tym forum będzie b. dużo materiałów odnośnie gry i jeżeli ktoś ma pytania a wiecie że odpowiedź jest tu to go tu nakierujcie

7. Guild posiada TS, niedaleko tego tematu będzie namiar na TS3, korzystanie nie jest obowiązkowe, natomiast miło by było gdyby każdy zainstalował i przynajmniej raz wszedł (choćby tylko posłuchać) kiedyś przy robieniu misji lub dungów może to być bardzo przydatne... . Jest to opcja dla chcących główną komunikacją guild jest czat w grze oraz forum.... .

Myślę że na początek i obecne potrzeby to starczy, z częścią graczy znam się od dawna i wiem iż mamy podobny stosunek do gry:)
Powrót do góry Go down
https://roadtohell.forumpolish.com
 
Regulamin Gildii RTH
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RTH :: Szukam Gildii-
Skocz do: